Home » komunikaty » Współpraca z „POGROMCAMI BAZGROŁÓW”

Współpraca z „POGROMCAMI BAZGROŁÓW”

nowe-wc582ac59bciwe-logo-no-tlo-pol-na-pol1Nasza szkoła wspólnie z Zespołem Szkół Ogólnokształcących nr 19 w Krakowie, os.Willowe przyłączyła się do akcji organizowanej przez „Pogromców Bazgrołów” polegającej na zbiórce farb, które będą wykorzystane do pokrycia mowy nienawiści, bazgrołów, wulgaryzmów i innych bzdur, jakie wypisywane są na murach Krakowa. Chcemy zaprosić mieszkańców Nowej Huty do wzięcia współodpowiedzialności za wygląd i estetykę naszych osiedli.

ZBIÓRKA FARB

Jeżeli po remoncie mieszkania, domu zostały Ci napoczęte puszki farby, oddaj je Pogromcom Bazgrołów. Zgromadzone w ten sposób materiały zostaną użyte do zamalowania napisów szpecących nowohuckie ściany budynków. Farby można przynosić do Szkoły Podstawowej nr 80 na portiernię od poniedziałku do czwartku w godz.9.00 – 14.00. Liczymy na Państwa zaangażowanie.
Dodatkowe informacje o akcji na www.pogromcybazgrolow.com