Z wierszem weselej!

27 listopada odważne i przebojowe przedszkolaki z Przedszkola nr 94 oraz uczniowie klas III wzięli udział w szkolnym etapie konkursu recytatorskiego pt. „Mój ulubiony wiersz”.

Uczestnicy zaprezentowali wiersze o różnorodnej zwykle wesołej tematyce. Wykazali się umiejętnościami aktorskimi i dużą wrażliwością tematu i nastroju swojego ulubionego wiersza. Publiczność oklaskiwała gromkimi brawami wszystkich uczestników i entuzjastycznie im kibicowała. Przedszkolaki uczestniczyły także w wyborach najciekawiej przygotowanych prac plastycznych dotyczących ulubionych wierszy uczniów klas III. Ostateczny głos w wyborze mistrzów i wicemistrzów recytacji miało jury w skład którego wchodzili nauczyciele i rodzice.

Na koniec wspólnej zabawy upamiętniliśmy zwycięzców i uczestników na wspólnych zdjęciach.