Home » wydarzenia » Dzień otwarty szkoły

Dzień otwarty szkoły

26 marca 2019r. odbył się po raz kolejny  Dzień Otwarty, podczas którego przedszkolaki wraz z Rodzicami zwiedzali Szkołę i uczestniczyli w wielu atrakcjach przygotowanych przez nauczycieli i uczniów. Spotkanie przebiegało pod hasłem „ Już 66 lat – pomagamy rozwijać skrzydła”. Rodzice  mieli  okazję spotkać  się z panią dyrektor Tatianą – Muszyńską Kwiecień oraz  z- cą dyrektora panią Katarzyną Solawą. Goście z dużym zainteresowaniem obejrzeli występ artystyczny uczniów, którzy  śpiewem i recytacją uświetnili to spotkanie. Zainteresowaniem cieszył się  pokaz Karate tradycyjnego w wykonaniu naszych uczniów oraz występy młodych tancerzy Step Dance.

Nauczyciele oraz chętni uczniowie postarali się, aby każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie.

Goście mogli swobodnie poruszać się po szkolne kierując się „Przewodnikiem po Osiemdzisiątce”. Uczestniczyli w zabawach z mikroskopem, lupą, zegarem, wagą, instrumentami.  Brali udział w doświadczeniach, obejrzeli wystawę zwierząt, rekwizytów teatralnych. Nie zabrakło także zabaw konstrukcyjnych z klockami, gier planszowych, ćwiczeń z wykorzystaniem tablic multimedialnych,  nauki  krakowiaka oraz  wesołych pląsów, piosenek, gier i zabaw ruchowych  w  sali gimnastycznej i szkolnej  harcówce.