Home » wydarzenia » Podziękowanie za udział w zbiórce darów dla zwierząt ze schroniska

Podziękowanie za udział w zbiórce darów dla zwierząt ze schroniska

Szkolne Koło Wolontariatu wraz z opiekunkami zorganizowało wśród społeczności szkolnej zbiórkę darów dlaschroniska dla bezdomnych zwierząt w Racławicach „Psie pole”. Uczniowie przynosili głównie pokarm. Z koców i poduszek p. Agata Wójcik uszyła legowiska dla psów i kotów. W zbiórce wzięli również udział nauczyciele i ich sąsiedzi. Wspólnymi siłami zebraliśmy sporo rzeczy, które pomogą zwierzętom przetrwać chłodne dni. Otrzymaliśmy dyplom z podziękowaniami,  a na stronie internetowej schroniska umieszczono zdjęcie naszych darów. Planujemy organizować kolejne zbiórki, gdyż zwierząt bezdomnych jest dużo i potrzebują naszej pomocy.
Dziękujemy Rodzicom uczniów, którzy zaangażowali się w naszą akcję.