Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny !

W bieżącym roku szkolnym odbyła się XXV edycja znanego i lubianego konkursu matematycznego. Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego „Łowimy Talenty”, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Konkurs ten pozwala diagnozować potencjał i zaangażowanie uczniów oraz pomaga odkrywać ich uzdolnienia. Motywuje uczniów do rozwijania samodzielności, twórczego myślenia, samodyscypliny oraz podejmowania intelektualnych wyzwań.

Laureatami konkursu w tegorocznej edycji zostali :

Magdalena Broda z klasy 2b oraz Jerzy Gądek z klasy 2a, którym należą się wielkie brawa !

Oto uczniowie, którzy zdobyli najlepsze wyniki na poszczególnych poziomach :

Najwyższy wynik w klasach trzecich uzyskał Rafał Dzik , w klasach czwartych – Maja Lemańska, w klasach piątych – Oliwia Batko,

w klasach szóstych – Krystian Kołodziej, natomiast w klasach siódmych – Gabriela Trela.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie, a szczególnie tym, którzy zostali wyróżnieni i nagrodzeni !

Życzymy wielu sukcesów w kolejnych edycjach.