W czasie ferii do szkoły ? Dlaczego nie ?

W pierwszym tygodniu ferii na terenie szkoły odbyła się akcja „Zima w szkole 2020”. W akcji wzięło udział 49 uczniów z klas 1-6. Plan zajęć  grup był atrakcyjny i zróżnicowany. Uczniowie klas starszych m.in. odwiedzili Muzeum Armii Krajowej; próbowali swoich umiejętności jeżdżąc na  wrotkach; obserwowali niezwykłe doświadczenia fizyczne; obcowali z uroczymi gadami i pajęczakami; oddawali się szaleństwu w Powietrznym Mieście.  Na uczniów klas młodszych  także czekało wiele atrakcji. Mieli oni możliwość zabawy w Krainie Zabaw Dziecięcych Gibon; brali udział w warsztatach kulinarnych oraz w warsztatach, podczas których budowali roboty; oglądnęli przedstawienie teatralne oraz film pt. „ Królewna Śnieżka i Siedmiu Wspaniałych”. W programie nie mogło zabraknąć też wizyty w kręgielni. Podczas akcji uczniowie mieli zapewnione zajęcia także na terenie szkoły. Wychowawcy przygotowali i przeprowadzili zajęcia plastyczne, techniczne, teatralne, sportowe i integracyjne.

Wszystkim uczestnikom dopisywał dobry humor. Dzieci zgodnie stwierdziły, że ferie w szkole były udane.