Ferie zimowe

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła wzięła udział w akcji „ Zima w szkole 2014”.  Zajęcia odbywały się w pierwszym tygodniu ferii.

Wzięło w nich udział ponad 60 uczniów z klas I-VI.

Były to dni pełne zabaw, twórczej pracy, a przede wszystkim pełne zajęć ruchowych. Dzieci wzięły udział w zajęciach na krakowskich basenach. Miały również możliwość spróbowania swoich sił na profesjonalnej ściance wspinaczkowej. Dużo radości sprawiła uczniom wizyta na kręgielni oraz w Centrum Zabaw Dziecięcych Gibon. Bardzo atrakcyjną formą spędzenia czasu okazały się także  zajęcia na lodowisku. W czasie ferii nie zabrakło oczywiście spacerów i różnorodnych zajęć zorganizowanych na terenie szkoły. Dzieci miały także możliwość zjedzenia domowego obiadu w naszej szkolnej stołówce.

Akcja „Zima w szkole 2014” dostarczyła naszym uczniom niezapomnianych wrażeń. Pozwoliła poznać szkołę z nieco innej strony – bo przecież szkoła to nie tylko nauka!