PODARUNEK OD PISARKI

Wydawnictwo Sto Stron podarowało szkolnej bibliotece książkę pani Julity Pasikowskiej – Klicy „Zielony Latawiec. Przyjaźń przez 6 kontynentów” z życzeniami oraz autografem od Autorki. Do przesyłki dołączono bajeczne pocztówki oraz plakaty przedstawiające brazylijską dżunglę, której pilnuje rezolutna papuga.
Zachęcamy małych i dużych czytelników, by wybrali się w podróż szlakiem Zielonego Latawca. Spotkacie złote motyle i ogromne samoloty, niesfornego jamnika z Litwy i rudego kocura. Z Zoranem wymyślicie nową grę komputerową, a z Nicole popłyniecie w daleki rejs.
Uczniów klas piątych i szóstych zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie literackim „Torcik dla trolla”. Regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej szkoły w zakładce KONKURSY.
Cieszymy się ogromnie, że Zielony Latawiec odwiedził Szkołę Podstawową nr 80 w Krakowie.