SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „MISTRZ RECYTACJI”

Po feriach odbył się długo oczekiwany szkolny konkurs recytatorski klas I-III pt. „Mistrz recytacji”. Celem naszej zabawy było promowanie poezji oraz dobra zabawa. Organizatorka konkursu zapoznała zebranych z zasadami oceniania i przeprowadziła  krótką  gimnastykę buzi i języka. Jury w składzie: pani Ewelina  Pyrtek, pani Urszula  Wykurz – wysłuchało wielu wspaniałych recytacji wierszy znanych i mniej znanych poetów. Podziwiano pomysłowość uczniów, ich odwagę, warsztat aktorski i umiejętność interpretacji. Niestety tegoroczne zmagania nie mogły odbyć się z udziałem  całych klas.
Jury przyznało wiele nagród oraz wyróżnienia. Szczegółowe wyniki konkursu znajdują się w zakładce „Konkursy”, natomiast zdjęcia w zakładce „Życie szkoły – Galerie”.
 Wszyscy uczestnicy konkursu zasługują na słowa podziwu i uznania.