„UNIKAJMY ZAGROŻEŃ”- ZAJĘCIA O BEZPIECZEŃSTWIE PROWADZONE PRZEZ STRAŻ MIEJSKĄ

27 maja 2022r. we wszystkich klasach edukacji wczesnoszkolnej, strażnicy miejscy-
p. Katarzyna Sroka oraz p. Jacek Gronowski z sekcji profilaktyki szkolnej przeprowadzili zajęcia dotyczące bezpieczeństwa.
W klasach pierwszych i drugich przypomniano przede wszystkim zasady ruchu drogowego. Uczniowie otrzymali od strażników książeczki-kolorowanki.
Trzecioklasiści zgromadzeni w świetlicy szkolnej, rywalizowali ze sobą podczas gry „Zagraj z Barbakusem”. Uczniowie obydwóch klas trzecich wykazali się dużą wiedzą na temat bezpieczeństwa. Zmagania zakończyły się remisem, a uczestnicy otrzymali w nagrodę grę edukacyjną „Karta rowerowa”, która w przystępny i ciekawy sposób nauczy ich zasad ruchu drogowego.