SUKCES W KONKURSIE
„PROMUJEMY SZKOLNY BUDŻET OBYWATELSKI 2022!”

Tak jak w roku ubiegłym także i w tym, wzięliśmy udział w konkursie „PROMUJEMY
SZKOLNY BUDŻET OBYWATELSKI 2022!” organizowanym przez Centrum Młodzieży im.
dr Henryka Jordana w Krakowie. Konkurs miał na celu promowanie koncepcji partycypacji społecznej w krakowskich szkołach podstawowych samorządowych, a także zachęcanie uczniów i uczennic do współdecydowania oraz aktywnego uczestnictwa w życiu szkoły i miasta. Jury doceniło przygotowaną przez uczniów naszej szkoły pracę konkursową za innowacyjność, kreatywność, pracochłonność i złożoność koncepcji oraz walory estetyczne i artystyczne. Bardzo miło nam poinformować, że w konkursie szkoła zajęła II miejsce otrzymując tym samym bezpłatny wyjazd na „zieloną szkołę” do Centrum Wypoczynku JORDANOVA w Gołkowicach Górnych dla wskazanej przez dyrektora szkoły klasy wraz z nauczycielami. Szkole przyznane zostaną także przez Gminę Miejską Kraków środki w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego 2022 na realizację autorskiego projektu.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie oraz koordynatorom konkursu na terenie szkoły pani Magdalenie Roztockiej oraz panu Pawłowi Jakóbczakowi.
Zapraszamy do zapoznania się z pełnymi wynikami konkursu i listą rankingową szkół:
lista rankingowa szkół PSBO 2022.