WYNIKI EGZAMINU ÓSMOKLASISTY 2022

Bardzo miło nam Państwa poinformować, że Nasi Ósmoklasiści uzyskali bardzo dobre wyniki z Ogólnopolskiego Egzaminu Ósmoklasisty 2022 r.
Język polski – wynik naszej szkoły 65%, stanin 7 oznacza wynik wysoki; wynik w Polsce 65%.
Matematyka – wynik naszej szkoły 65%, stanin 7 oznacza wynik wysoki; wynik w Polsce 57%
Język angielski – wynik naszej szkoły 70%, stanin 6 oznacza wynik powyżej średniego; wynik w Polsce 67%.

Skala staninowa stosowana w pomiarze dydaktycznym odpowiada na pytanie, jaką pozycję zajmuje wynik osiągnięty przez uczniów, na tle wyników osiągniętych przez całą badaną populację. Skala staninowa wprowadza 9 przedziałów wyników. Stanin 1 = wynik najniższy, 2 = wynik bardzo niski, 3 = wynik niski, 4 = wynik poniżej średniej, 5 = wynik średni, 6 = wynik powyżej średniej, 7 = wynik wysoki, 8 = wynik bardzo wysoki, 9 = wynik najwyższy.