POZNAJĘ TECHNOLOGICZNE TRIKI, OSIĄGAM ŚWIETNE WYNIKI!

W listopadzie uczniowie klas pierwszych dołączyli do projektu edukacyjnego ”Poznaję technologiczne triki, osiągam świetne wyniki”.

Projekt daje możliwość realizacji treści podstawy programowej kształcenia ogólnego w efektywny i atrakcyjny sposób – poprzez wykorzystanie narzędzi multimedialnych i informatycznych oraz odkrywania tajników współczesnych technologii. Umożliwia również dzielenie się dobrymi praktykami między nauczycielami oraz wymianę wiedzy między szkołami. Jego głównym celem jest wsparcie edukacji informatycznej i medialnej.
Honorowy patronat nad projektem sprawuje Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, zaś patronem medialnym jest czasopismo „W cyfrowej szkole” oraz czasopismo „TIK w Edukacji”.
W ciągu realizacji całego projektu nauczyciele z uczniami zrealizują co najmniej trzy wybrane zadania z każdego z czterech modułów