Finał spotkań WTORKI Z „ 80-TKĄ” !

3 czerwca po raz ostatni w tym roku szkolnym odbyło się w    murach „80- tki” spotkanie z jej  najmłodszymi sympatykami   –  przedszkolakami .
Dzieci dość licznie przybyły z rodzicami, by wziąć udział w  zabawach ruchowych zorganizowanych przez  nauczycieli uczących w naszej szkole. Chociaż plan zabawy na świeżym powietrzu  pokrzyżowała deszczowa aura, impreza, przeniesiona do sali gimnastycznej, dzieciom i ich opiekunom bardzo się podobała. Mali goście mogli  sprawdzić swoje umiejętności ruchowe  między innymi: na wielkiej dmuchanej zjeżdżalni, na równoważni, na bezpiecznych drewnianych drabinkach, także mieli szansę zagrać w mini kosza oraz hokeja, a nawet wyłowić z zaaranżowanego na materacu  jeziora  złotą rybkę i to nie jedną!
Podczas dwugodzinnych zmagań  sympatyczni goście zdobywali kolorowe żetony a wraz  z nimi pewność , że w „ 80- tce” każdy może osiągnąć sukces,  przyjemne łączy się  z pożytecznym, naukę z zabawą, a zatem warto  po wakacjach do szkoły Na Skarpie wrócić i w niej się uczyć!
Wszystkich uczestników wtorkowych spotkań z „80- tką”  do tego zachęcamy, a tych, którzy nas jeszcze nie odwiedzili zapraszamy we wrześniu.