#OGARNIAM ŻYCIE … BIEGIEM

26 maja 2023 r. przedstawiciele naszej szkoły udali się na krakowskie Błonia, by wziąć udział w imprezie biegowej organizowanej przez Szkolny Ośrodek Sportowy oraz Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa w ramach miejskiego programu pilotażowego #OGARNIAM ŻYCIE. Emocje podczas wydarzenia były ogromne, a trasa okazała się sporym wyzwaniem zarówno pod względem nawierzchni jak i długości – do pokonania było aż 1500 metrów.
Wielkie gratulacje dla Arkadiusza Saroty, ucznia klasy 8B, który zajął II miejsce. Cieszymy się, że mogliśmy brać udział w wydarzeniu, a nasi uczniowie kolejny raz mieli okazję doświadczyć iż „bieganie, to ten czas, kiedy negatywne emocje znikają, a w ich miejsce pojawia się szczęście”.