Z WIZYTĄ W OGRODZIEŃCU

30 maja 2023 r. uczniowie klas 2a i 3c wybrali się na wycieczkę do Parku Ogrodzieniec.
Wycieczkę rozpoczęliśmy od zwiedzania Parku Miniatur, w którym mieliśmy możliwość przejść szlakiem Orlich Gniazd biegnącym od Krakowa, aż po Częstochowę. W Parku największą atrakcją okazał się czołg, do którego mogliśmy nawet wejść! Następnie w Domu Legend i Strachów przenieśliśmy się w świat baśni, z których słynie jura krakowsko – częstochowska.
Było mnóstwo strachu i krzyku co niemiara, okazuje się, że nie każdy jest tak dzielny i odważny jak w szkole. Później był czas na zabawę – dużo zabawy w Parku Rozrywki, każdy mógł też poczuć adrenalinę podczas zjazdu na torze saneczkowym – oj działo się! Następnie w Parku Doświadczeń Fizycznych pani przewodnik wyjaśniła nam dlaczego rzeczy z pozoru niemożliwe – stają się możliwe. Na koniec naszej wspólnej wyprawy kupiliśmy pamiątki oraz zjedliśmy pyszne lody.
Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do Krakowa.