PODSUMOWANIE PROJEKTU EDUKACYJNEGO”POZNAJĘ TECHNOLOGICZNE TRIKI, OSIĄGAM ŚWIETNE WYNIKI”

W roku szkolnym 2022/2023 uczniowie klas pierwszych wzięli udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Poznaję technologiczne triki, osiągam świetne wyniki”.  Organizatorem projektu była Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce.
Projekt dawał możliwość realizacji treści podstawy programowej kształcenia ogólnego w efektywny i atrakcyjny sposób – poprzez wykorzystanie narzędzi multimedialnych i informatycznych (m.in. z programu „Laboratoria przyszłości”) oraz odkrywania tajników współczesnych technologii. Umożliwiał również dzielenie się dobrymi praktykami między nauczycielami oraz wymianę wiedzy między szkołami. Głównym celem projektu było wsparcie edukacji informatycznej i medialnej.
Nauczyciele zrealizowali  razem z uczniami dwanaście zadań oraz na bieżąco publikowali zdjęcia dokumentujące zrealizowane zadania na grupie utworzonej na  Facebooku. Poniżej zdjęcia z niektórych zadań.