3B NA ZIELONEJ SZKOLE

Na początku października nasi milusińscy z klasy 3B wyruszyli na Zieloną Szkołę do Gołkowic Górnych w Beskidzie Sądeckiem do Centrum Wypoczynku JordaNova. Pobyt ten szkoła otrzymała za zajęcie II miejsca w konkursie „Promujemy Szkolny Budżet Obywatelski 2023!”, który zorganizowany był z inicjatywy Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa Pana Rafała Komarewicza. Nasi mali podróżnicy w trakcie wyjazdu dotlenili się świeżym, leśnym powietrzem, korzystali z infrastruktury sportowej ośrodka i uczestniczyli w warsztatach rozwijających kreatywność (warsztaty bibułkarskie). Ponadto wyruszyliśmy do Krynicy Zdrój gdzie dzieci dowiedziały się wiele o Górze Parkowej, Nikiforze Krynickim i Janie Kiepurze. Odwiedziliśmy miejscową pijalnię wód leczniczych, wyjechaliśmy na Górę Parkową oraz zwiedziliśmy Muzeum Zabawek. Oczywiście nie zabrakło czasu na szaleństwa – jeździliśmy na zjeżdżalniach w Krynicy, odwiedziliśmy Labiland w Skrudzinie i organizowaliśmy filmowe wieczory w auli ośrodka. Wypoczęci, wracamy do szkolnych ławek by przyswajać dalej wszelaką wiedzę. To czy wyjazd się podobał, najlepiej opiszą sami uczestnicy wyjazdu na załączonym filmiku.