ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

21 listopada 2023 r. obchodziliśmy w naszej szkole ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI
I POZDROWIEŃ. I choć za oknami tego dnia było ponuro i szaro, to u nas było jasno
i radośnie. Wszystko za sprawą koloru żółtego, symbolu optymizmu i radości, który dominował w ubiorach uczniów i nauczycieli.
Do tego dnia uczniowie przygotowywali się przez tydzień. Do „Skrzyneczki życzliwości i pozdrowień” wrzucali miłe liściki, laurki oraz pozdrowienia skierowane do koleżanek, kolegów i nauczycieli, które właśnie 21 listopada zostały przekazane adresatom i wywołały na ich twarzach uśmiech i radość.
Wszyscy, którzy tego dnia byli ubrani na żółto mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w „fotoramce życzliwości”.
Dzisiejszy, niezwykły dzień uświadomił nam, że warto być życzliwym i uprzejmym, że okazanie komuś serdeczności i obdarzenie go szczerym uśmiechem, to wiele więcej niż może nam się wydawać. Wiemy też, że okazane innym dobro wraca do nas ze zdwojoną siłą.