ZIMA W SZKOLE

Ferie zimowe w szkole? Naprawdę? Dlaczego nie!
Nasi uczniowie tradycyjnie już pierwszy tydzień ferii spędzili w szkole. W ramach akcji „Zima w szkole” wychowawcy przygotowali mnóstwo atrakcji. Były niezapomniane wycieczki, warsztaty, turnieje oraz wspólne zabawy na terenie szkoły.
Jak było?  Według uczestników akcji było: „ superowo, cudownie, zabawnie, bombowo, świetnie, odlotowo, mega, extra, wspaniale, niesamowicie” . A oto jeszcze inne wypowiedzi dzieci, podsumowujące akcję: „ Zima w szkole mnie zachwyciła”, „Było bardzo ciekawie”, „Mogłam znaleźć nowych przyjaciół”, „Było dużo super atrakcji”, „Cudownie się bawiłem”.
Niestety tydzień szybko dobiegł końca i trzeba się było pożegnać. Już dzisiaj zapraszamy do uczestnictwa w akcji „Lato w szkole”.