FINAŁ AKCJI „GÓRA GROSZA”

O tym, że należy i warto pomagać doskonale wiedzą nasi uczniowie, którzy kolejny raz aktywnie włączyli się do ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza” i udowodnili, że razem możemy więcej. Celem tegorocznej edycji ,,Góry Grosza” organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom jest zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla potrzebujących dzieci i rodzin na terenie całej Polski.
14 marca 2024 roku podsumowaliśmy szkolną zbiórkę. Tym razem udało nam się zebrać 1160 złotych i 1 grosz. Naszą szkolną „Górę Grosza” stanowiły nie tylko polskie monety, ale również euro i eurocenty.

Jeszcze raz możemy powtórzyć „Jeden grosz znaczy niewiele, ale potężna Góra Grosza jest największa na świecie!”
Wszystkim którzy włączyli się do akcji, serdecznie dziękujemy.