7A W GO JUMP

13 marca 2024 r. klasa 7a wybrała się na wycieczkę do GO JUMP, której celem było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, wyrabianie nawyku aktywnego spędzania czasu wolnego, integracja zespołu klasowego oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich.
GOJUMP – to jedno z najpopularniejszych miejsc na sportowo – rozrywkowej mapie Krakowa. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczestnicy wycieczki korzystali z szeregu atrakcji, m in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Wszyscy z radością skakali na trampolinach na różne sposoby. Dużym zainteresowaniem cieszyły się skoki do basenu z gąbkami, zwinnościowy tor przeszkód oraz rzuty do kosza po odbiciu z trampoliny, a także zjazdy na zjeżdżalniach .Po godzinnej zabawie w strefie GOJUMP udaliśmy się do strefy GOAIR -powietrznego miasta.
Pobyt w Parku Trampolin  dostarczył wszystkim uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń. Uświadomił także uczniom, że skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg. Uczniowie wrócili do szkoły zmęczeni, ale zadowoleni i z uśmiechami  na twarzach.