KRÓLOWA ŚNIEGU

26 marca 2024 r. uczniowie klasy II b obejrzeli w kinie Kijów przedstawienie teatralne pt. „Królowa Śniegu”, oparte na baśni Hansa Christiana Andersena. Fabuła spektaklu skupiała się na przygodach chłopca imieniem Kai, który został porwany przez Królową Śniegu do jej lodowego królestwa oraz jego przyjaciółce Gerdzie, która  wyruszyła w niebezpieczną podróż, aby uratować chłopca.  Scenografia była zachwycająca – widowisko wypełnione było starannymi  dekoracjami, błyszczącymi kostiumami oraz efektami specjalnymi. Aktorzy wspaniale odgrywali swoje role, wzbudzając u widzów wiele emocji – od śmiechu po grozę. Przedstawienie „Królowa Śniegu” było nie tylko rozrywką, ale również wartościowym doświadczeniem edukacyjnym, które skłoniło dzieci do refleksji nad przyjaźnią, odwagą i siłą więzi międzyludzkich.
Po zakończeniu spektaklu widzowie opuszczali teatr z uśmiechami na twarzach i pełni wrażeń z magicznego świata.