PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIA

27 marca 2024 r. uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej  spotkali się w swoich salach na przedświątecznych śniadaniach. Dzieci brały udział w różnorodnych zabawach i konkursach związanych z tematyką wielkanocną.  Po emocjonujących konkurencjach wszyscy uczniowie zasiedli do wielkanocnego stołu, gdzie czekały na nich pyszne przekąski i słodkości. Podczas wspólnego śniadania dzieci miały okazję podzielić się swoimi planami na świąteczny czas oraz wspomnieniami z poprzednich lat.  Wielkanocne świąteczne spotkanie dla uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej było nie tylko okazją do zabawy i wspólnego spędzenia czasu, ale także  do promowania wartości takich jak współpraca, przyjaźń oraz radość z przeżywania świąt w gronie przyjaciół i bliskich.