HALO? HALO? TU SZKOLNE RADIO!

12 kwietnia 2024 r. wyemitowana została pierwsza audycja radiowa w naszej szkole! Radio jeszcze przez kilka dni nie będzie miało swojej nazwy, ale już 15 kwietnia odbędzie się wielkie głosowanie nad nadesłanymi przez uczniów pomysłami, a zwycięska nazwa zostanie ogłoszona w kolejnej audycji. Ekipę radiową tworzy wspaniała 17-osobowa grupa w składzie: Hania Stelmachowska, Amelia Maj, Tomek Węgrzynowicz, Liwia Konrad, Zosia Oważany, Nela Jamka, Julka Piekarz, Kuba Kaczmarczyk, Ola Staniewska, Asia Staniewska, Marta Batsian, Lena Harabasz, Martyna Kułacz, Gabrysia Kotlarz, Patrycja Trela, Helena Filip i Zuzanna Sikora. Wszyscy  już pracują nad materiałem do kolejnej audycji. A będzie się działo – szczegółowe odliczanie wakacyjne, wywiady z uczniami i nauczycielami, ankiety muzyczne, ciekawostki z kraju i ze świata. To wszystko już niebawem w najfajniejszej szkole ever! Do usłyszenia!