DZIEŃ SPORTU DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Dzień sportu dla przedszkolaków, który odbył się 14 czerwca 2024 r., był prawdziwym przeżyciem dla wszystkich uczestników. Pogoda tego dnia dopisała, a to dodatkowo wpłynęło na atmosferę imprezy. Na szkolnym boisku rozbrzmiewały radosne głosy dzieci, które bawiły się i rywalizowały w różnych sportowych konkurencjach. Jedną z najciekawszych i wzbudzającą ogromne emocje konkurencją okazało się przeciąganie liny. Przedszkolaki chętnie brały udział również w biegu na 50 metrów, zabawach rzutnych i skocznych, które wymagały od nich precyzji i zręczności. Przygotowany tor przeszkód sprawił, że mogły pochwalić się swoimi umiejętnościami motorycznymi, a wyścig kelnera dostarczył im wiele śmiechu. Na koniec spotkania wszyscy wykonali taniec, który zademonstrowały uczennice z klasy ósmej. Był to piękny i wzruszający moment, który sprawił, że cała impreza zakończyła się w niezapomnianym stylu.
Dzień sportu dla przedszkolaków okazał się być nie tylko świetną zabawą, ale także doskonałą okazją do integracji i promowania aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród najmłodszych.