WRĘCZENIE NAGRÓD

14 czerwca 2024 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie klas edukacji wczesnoszkolnej,  podczas którego rozdano liczne nagrody dla uczniów wyróżniających się w różnorodnych konkursach szkolnych. Na początku spotkania, pani wicedyrektor szkoły Katarzyna Solawa  podziękowała za  zaangażowania w życie szkolne oraz gratulował wszystkim uczestnikom ich osiągnięć. Następnie rozpoczęło się uroczyste wręczanie nagród.
Nagrody przyznano w wielu kategoriach, obejmujących m.in. konkursy plastyczne, matematyczne, kaligraficzne, ortograficzne oraz przyrodnicze. Uczniowie, którzy zdobyli najwyższe miejsca, otrzymali dyplomy oraz nagrody zakupione z pieniędzy otrzymanych od Rady Rodziców. Gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom konkursów! Jesteśmy dumni z Waszych sukcesów i
czekamy na kolejne w przyszłym roku szkolnym. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.