NIEZAPOMNIANE CHWILE DLA NASZYCH ÓSMOKLASISTÓWKOMERS 2024

Dzień 14 czerwca 2024 roku na pewno pozostanie na długo w pamięci naszych
Ósmoklasistów. W tym dniu odbył się komers – uroczysta zabawa zorganizowana z okazji ukończenia szkoły. Wydarzenie rozpoczęło się od powitania uczniów i gości przez panią dyrektor Tatianę Muszyńską – Kwiecień. Po zakończeniu części oficjalnej, rozpoczęła się zabawa taneczna. Uczniowie, ubrani elegancko i z wielką klasą, bawili się świetnie. Hol parteru, odpowiednio udekorowany na tę okazję, wypełnił się śmiechem i radością. Dzięki staraniom DJ-a – pana Maćka- muzyka porwała wszystkich do tańca, a atmosfera była pełna energii i pozytywnych emocji. Wieczór okazał się również wielką ucztą dla podniebienia. Atrakcją uroczystości był tort z logo naszej szkoły, który wzbudził ogromne zainteresowanie i zachwyt wśród uczestników. Tort był nie tylko pyszny, ale również niezwykle efektowny – płonący, przyciągał uwagę i stał się punktem kulminacyjnym całej uroczystości. Nie sposób nie wspomnieć o fotobudce. Uczniowie tłumnie gromadzili się wokół niej, aby uwiecznić wyjątkowe chwile. Fotobudka była wyposażona w różnorodne rekwizyty, takie jak kapelusze, okulary, peruki, co sprawiło, że każde zdjęcie było niepowtarzalne i wywoływało salwy śmiechu. Nieocenioną pomocą służyli Rodzice, którzy aktywnie włączyli się w organizację tego wyjątkowego wieczoru.
Niewątpliwie Komers Klas Ósmych na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów, jako wyjątkowe zakończenie ich nauki w szkole podstawowej.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wspaniałego wydarzenia. Wspomnienia będą towarzyszyć absolwentom przez wiele lat.