WYCIECZKA KLAS ÓSMYCH DO ENERGYLANDII

18 czerwca 2024 r. uczniowie klas ósmych naszej szkoły wzięli udział w wycieczce
do Energylandii – największego parku rozrywki w Polsce, znajdującego się w Zatorze. Była to długo oczekiwana atrakcja, która dostarczyła wszystkim niezapomnianych wrażeń i emocji.
Po przyjeździe na miejsce, uczniowie mieli okazję korzystać z licznych atrakcji, takich jak roller coastery, karuzele, wodne zjeżdżalnie oraz wiele innych.
Jednym z największych hitów była przejażdżka na Hyperionie – największym i najszybszym roller coasterze. Nie zabrakło również czasu na wspólne posiłki i relaks w strefach rekreacyjnych parku.
Cała wycieczka przebiegła w doskonałej atmosferze, a uczniowie wrócili do domu
z mnóstwem pozytywnych wspomnień. Był to wspaniały sposób na zakończenie roku szkolnego i pożegnanie się z podstawówką przed rozpoczęciem nowego etapu edukacyjnego.