DZIEŃ SPORTU KLAS IV – VIII

19 czerwca 2024 r. odbył się Dzień Sportu klas 4 – 8. Rywalizację rozpoczęły sztafety klas czwartych, piątych, szóstych oraz siódmych z ósmymi. Sztafety reprezentacji klas w liczbie 7 uczniów miały do przebiegnięcia okrążenie dużego boiska. Indywidualnie uczniowie mogli spróbować swoich sił w biegach na 60 metrów – klasy czwarte, piąte i szóste oraz na 100 metrów – klasy siódme i ósme, w skoku w dal, w rzucie piłką lekarską w kategoriach dziewcząt i chłopców. Równocześnie odbywały się konkurencje rekreacyjne w formie gier i zabaw: przeciąganie liny, żonglerka piłką nożną, rzuty do kosza i rzuty do celu, zabawa w kółko i krzyżyk oraz badminton. Zespołowe zmagania odbywały się na czterech boiskach: piłka koszykowa chłopców klas 7 na 8, piłka ręczna dziewcząt klasy 5 i 6 na 7, piłka nożna klasy 6 b na łączony skład 6 a i 6 c, sprawnościowy tor przeszkód dla klas 4 – tych. Panowała wspaniała sportowa atmosfera, głośny doping, wszyscy przestrzegali zasad fair-play. Oj, była to gorąca rywalizacja. Zwycięzcy indywidualni zostali nagrodzeni medalami, a zespoły słodkim, małym ” co nieco”.
Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom. Dziękujemy za sfinansowanie nagród Radzie Rodziców i Dyrekcji Szkoły.

Fotorelacja z Dnia Sportu