LATO W SZKOLE 2024

Nareszcie wakacje, koniec nauki i można iść do… szkoły! W 80-tce wakacje rozpoczęły się już tradycyjnie od dwóch tygodni wypełnionych szaloną zabawą, codziennymi wycieczkami i ciekawymi warsztatami. Jakie atrakcje czekały na uczestników akcji Lato w szkole w tym roku?
Wykopywaliśmy szkielety, kręciliśmy się na wielkich karuzelach, jeździliśmy quadami i na wrotkach, zjechaliśmy z każdej krakowskiej zjeżdżalni wprost do kulkowych basenów, nie zapomnieliśmy też
o chwili prawdziwego relaksu w jacuzzi  Zamknęliśmy galaktykę w słoiku, zużyliśmy chyba tonę brokatu, którym ozdobiliśmy wszystko i wszystkich dokoła – siebie oczywiście też.  Byliśmy prawdziwymi ogrodnikami, stworzyliśmy ciągnące się galaretki i balonowe figurki.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.