Home » wydarzenia » Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia to święto obchodzone przez dzieci na całym świecie. Miś to przyjaciel wszystkich dzieci, powiernik ich myśli, sekretów, towarzysz zabaw, pomocnik w zasypianiu. Przyjęcie z okazji urodzin misia odbyło się w naszej szkole we wtorek 25 listopada. Były tańce, zabawy, konkursy. Liczymy, że lekcję wyrażania uczuć, radzenia sobie z emocjami zapamiętają dzieci na długo. Mamy też nadzieję, że będą szanować swoje zabawki, bo mają one za zadanie sprawić, żeby świat dzieci był piękniejszy.


Przedszkolaki i pierwszoklasiści mogli zaprezentować również portrety swoich misiów. Poniżej prezentujemy wyróżnione prace wykonane przez:

Adasia Rządkowskiego z oddziału przedszkolnego,

Oliwię Kawałek  z klasy I A

Oliwię Dudek z klasy I A;

Zuzię Pieczarkę z klasy I B oraz

Oliwię Brasewicz z klasy I B