Ogólnopolski Konkurs „Alfik „

Alfik - matematycznyW bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wzięcia udziału w Alfik - humanistycznyOgólnopolskim Konkursie Matematycznym – Alfik Matematyczny oraz w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym – Alfik Humanistyczny.
Konkursy te pozwalają diagnozować potencjał i zaangażowanie uczniów, pomagają odkrywać ich uzdolnienia oraz talenty. Motywują uczniów do rozwijania samodzielności, twórczego myślenia, samodyscypliny oraz podejmowania intelektualnych wyzwań.

Bardzo miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych w konkursach osób, znaleźli się także uczniowie naszej szkoły.
Są to :
• Jakub Kroczek z klasy 6 B – Alfik Matematyczny
Dyplom Uznania za zdobycie dobrego wyniku ( 82,5%)
• Iga Szumilas z klasy 3 B – Alfik Matematyczny
Dyplom Uznania za zdobycie bardzo dobrego wyniku ( 95,83%)
• Iga Szumilas z klasy 3 B – Alfik Humanistyczny
Dyplom Uznania za zdobycie bardzo dobrego wyniku ( 96,6%)
• Izabella Tomala z klasy 3 B – Alfik Humanistyczny
Dyplom Uznania za zdobycie bardzo dobrego wyniku ( 85%)

Serdecznie gratulujemy nie tylko wyróżnionym uczniom, ale także wszystkim tym, którzy wzięli udział w konkursach. Wykazali się oni naprawdę dużą wiedzą i umiejętnościami.
Już dziś życzymy Wam powodzenia w kolejnych edycjach „Alfików”.