Gminny konkurs plastyczno-literacki „ FAMOUS AND INTERESTING PLACES IN THE USA” rozstrzygnięty!

Organizatorem konkursu była Pracownia Aktywności Twórczej działająca w Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana w Krakowie.  Zadaniem uczestników było wykonanie mapy, plakatu lub kartki z przewodnika pokazującej znane i ciekawe miejsca w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Na konkurs wpłynęło 89 prac.

Bardzo miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych i wyróżnionych prac, znalazły się prace uczniów klasy 3 B naszej szkoły. Jurorzy nagrodzili prace Izy Tomali oraz Marcina Madeja. Plakat wykonany przez Igę Szumilas otrzymał wyróżnienie.

Podczas uroczystego rozdania nagród dzieci dostały dyplomy, książki, gry oraz zaproszenie na spotkanie z konsulem Stanów Zjednoczonych.
Trzecioklasiści wykonali swoje prace podczas zajęć kółka artystycznego. Wcześniej mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat USA w czasie zajęć kształcenia zintegrowanego.
Gratulujemy Wam i pamiętajcie, że aby poznać urocze zakątki świata, wcale nie musicie wyjeżdżać z Krakowa.