Mistrzowie recytacji

W marcu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VIII KONKURSIE RECYTATORSKIM „POEZJE JANA TWARDOWSKIEGO”, organizowanym dla uczniów krakowskich szkół przez Dom Harcerza przy ulicy Lotniczej.

Celem konkursu była popularyzacja poezji księdza Jana Twardowskiego wśród dzieci i młodzieży, rozwijanie ich zdolności recytatorskich oraz zachęcanie do występów na scenie. Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych uczniów w kategorii szkół podstawowych, znaleźli się także uczniowie z naszej szkoły.

Wiktor Bularz z klasy 3 B zajął III miejsce
Izabella Tomala z klasy 3 B uzyskała wyróżnienie.

Iza podczas konkursu zachwyciła jury recytacją „Wiersza staroświeckiego” oraz „Wiersza dla dzieci o mędrcach”. Wiktor wzbudził natomiast uznanie jurorów interpretacją wierszy „W klasie” oraz „W kropki zielone”.
Serdecznie Wam gratulujemy i zachęcamy do rozwijania swoich talentów na kolejnych etapach edukacji.