„PISZĄ POECI – ILUSTRUJĄ DZIECI”

Miło nam poinformować,  że w wojewódzkim konkursie na książkę artystyczną inspirowaną twórczością polskich poetów „Piszą poeci – ilustrują dzieci”, wyróżnienie otrzymały dwie uczennice z klasy III B naszej szkoły:

NATALIA PALANIS oraz NATALIA NICIARZ.

Natalka Palanis dokonała plastycznej interpretacji wierszy Ewy Szelbrug – Zarębiny. Natalka Niciarz jest natomiast autorką książeczki pt. „Deszczowe wierszyki”. Jury doceniło walory artystyczne, oryginalność pomysłu, interpretację tematu oraz estetykę prac dziewczynek.

9 kwietnia br. w Młodzieżowym Domu Kultury przy alei 29 Listopada odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu. Spotkanie uświetnił swoją obecnością autor książek dla dzieci – pan Bogusław Michalec.
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem , wpłynęło na niego ponad 150 prac z całego województwa małopolskiego.
Dziewczynki serdecznie Wam gratulujemy!
Rozwijajcie swoje zainteresowania czytelnicze i twórzcie, twórzcie, twórzcie…
Powodzenia.