Home » wydarzenia » Inscenizacja klasy IV b

Inscenizacja klasy IV b

Inscenizacja wiersza „PRZEPRASZAM, SMOKU”
Dnia 26 października 2015 r. uczniowie klasy IV b pod opieką polonistki p. M. Machnik, zaprezentowali na szkolnej scenie inscenizację wiersza Wiery Badalskiej „Przepraszam, smoku”.
Kilka tygodni wcześniej czwartoklasiści otrzymali od nauczyciela instrukcję, jak należy przygotować się do realizacji zadania. Po zapoznaniu się z jej treścią, z wielkim zapałem przystąpili do działań. Zespoły opracowały ciekawe scenariusze, przygotowały barwną scenografię, kostiumy odpowiednie do odgrywanej postaci oraz podkład muzyczny. W dniu przedstawienia uczniowie świetnie zaprezentowali się na scenie, wcielając się w wybraną postać.
Występ czwartoklasistów podobał się zebranym uczniom klasy pierwszej. Widzowie nagrodzili „aktorów” gromkimi brawami.