Uczniowie klas trzecich laureatami w projekcie edukacyjnym „Słoneczna InteGRAcja”

4 lutego 2016 r. późnym popołudniem, na hali sportowej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 5 w Krakowie, os. Słoneczne 12, uczniowie klasy IIIa i III b odebrali nagrody przyznane w konkursie plastycznym „Nowa Huta nie z tej ziemi”. Konkurs był jednym z przedsięwzięć realizowanych w ramach IV edycji Projektu Edukacyjnego „Słoneczna InteGRAcja”. Nasi trzecioklasiści znaleźli się w gronie laureatów (na konkurs wpłynęło ponad 300 prac). Po odebraniu dyplomów i nagród, w dobrych humorach i pełni zapału uczestniczyli w zorganizowanej grze przestrzennej, w której m.in. musieli wykazać się sprawnością fizyczną przechodząc przez tor przeszkód i kreatywnością przy konstruowaniu rakiety i tworzeniu dźwięku.