Mały Mistrz

W bieżącym roku szkolnym, klasy pierwsze podczas zajęć wychowania fizycznego realizują ogólnopolski program edukacyjny Mały Mistrz. Głównymi celami programu są: popularyzacja różnych form aktywności fizycznej oraz rozwijanie sprawności fizycznej uczniów. Ideą przewodnią programu jest zdobywanie przez dzieci określonych sprawności w sześciu kategoriach. Zdobywcy kompletu sprawności, otrzymają w czerwcu tytuł Małego Mistrza.

Bardzo miło nam poinformować, że nasze pierwszaki zdobyły już dwie spośród sześciu sprawności! W listopadzie, po kilkutygodniowych przygotowaniach i zaliczeniu testu sprawnościowego, uzyskały tytuł Piłkarza. Grudzień, styczeń i luty minął pierwszoklasistom pod hasłem „Zdobywamy sprawność Gimnastyka”. Długie godziny spędzone w sali gimnastycznej na drabinkach, drążku, materacach i ławeczkach opłaciły się. W minionym tygodniu, pierwszaki poprawnie wykonały kolejny test sprawnościowy i otrzymały sprawność Gimnastyk.
Serdecznie Wam gratulujemy!
Przed Wami kolejne wyzwania. Powodzenia!