Home » wydarzenia » Festyn sportowy dla uczniów klas pierwszych

Festyn sportowy dla uczniów klas pierwszych


27 października 2016 r. dzieci z klas I wraz z wychowawcami uczestniczyły w festynie sportowym. Wspólna zabawa stworzyła okazję do lepszego wzajemnego poznania się uczniów i wyzwoliła wiele pozytywnych emocji. Dzieci pod kierunkiem nauczycieli i ich bardzo aktywnych i zaangażowanych asystentów (uczniowie z klasy VI c), ćwiczyły na stacjach wyposażonych w nowoczesny sprzęt sportowy. Najwięcej radości sprawiła im jednak zabawa na dmuchanym zamku, który stanowił niewątpliwą atrakcję zajęć.

W trakcie imprezy wszystkim uczestnikom dopisywał dobry humor, a sportowa atmosfera wzmacniała podejmowany wysiłek fizyczny. Na zakończenie zajęć mali sportowcy zostali uhonorowani złotymi medalami.