Gratulujemy zwycięzcom Konkursu Alfik Humanistyczny i Alfik Matematyczny !

Jak co roku uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wzięcia udziału w Ogólnopolskich Konkursach : Alfik Humanistyczny oraz Alfik Matematyczny. Konkursy są organizowane w ramach programu edukacyjnego „Łowimy Talenty”, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży.
Konkursy te pozwalają diagnozować potencjał i zaangażowanie uczniów oraz pomagają odkrywać ich uzdolnienia. Motywują uczniów do rozwijania samodzielności, twórczego myślenia, samodyscypliny oraz podejmowania intelektualnych wyzwań.
Bardzo miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych, znaleźli się także uczniowie naszej szkoły.

Oto uczniowie nagrodzeni w konkursie „Alfik Humanistyczny” :

KATEGORIA KLAS DRUGICH:

Amelia Kaczmarczyk – klasa II a – uzyskanie dyplomu uznania za bardzo dobry wynik w konkursie (82%)
• Tymoteusz Pietras – klasa II b– uzyskanie dyplomu uznania za dobry wynik w konkursie (77,5%)
• Klaudia Danecka – klasa II c – uzyskanie dyplomu uznania za dobry wynik w konkursie (75%)

KATEGORIA KLAS TRZECICH:

Jakub Michalik – klasa III a – uzyskanie dyplomu uznania za bardzo dobry wynik w konkursie (92,5%)
• Andrzej Węglarczyk – klasa III a – uzyskanie dyplomu uznania za bardzo dobry wynik w konkursie (91,6%)
• Zuzanna Bielenin – klasa III a – uzyskanie dyplomu uznania za bardzo dobry wynik w konkursie (83,3%)
• Jakub Biros – klasa III a – uzyskanie dyplomu uznania za dobry wynik w konkursie (75%)

KATEGORIA KLAS PIĄTYCH:
• Iga Szumilas – klasa V b – uzyskanie dyplomu uznania za bardzo dobry wynik w konkursie (84,1%)

Uczniowie nagrodzeni w konkursie : „Alfik Matematyczny” :

KATEGORIA KLAS DRUGICH :

Nadia Wielgus – klasa II b – uzyskanie dyplomu uznania za bardzo dobry wynik w konkursie (75%)

Oliwia Batko – II b – uzyskanie dyplomu uznania za bardzo dobry wynik w konkursie (74,1%)

Michał Żeglicki – klasa II c- uzyskanie dyplomu uznania za bardzo dobry wynik w konkursie (70%)

Robert Harnik – klasa II c- uzyskanie dyplomu uznania za dobry wynik w konkursie (68,3%)

Mieszko Saj – klasa II a- uzyskanie dyplomu uznania za dobry wynik w konkursie (66,3%)

Mikita Antonets- klasa II c – uzyskanie dyplomu uznania za dobry wynik w konkursie (65%)

KATEGORIA KLAS SZÓSTYCH :

Szymon Sadowski – klasa VI c – uzyskanie dyplomu uznania za bardzo dobry wynik w konkursie (77,1%)

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursach, a szczególnie tym, którzy zostali nagrodzeni. Życzymy wielu sukcesów w kolejnych edycjach !