Akcja LATO w szkole 2017

Szanowni Rodzice i Uczniowie!

słonce

W pierwszych dwóch tygodniach wakacji:  26 – 30 czerwca oraz 3 – 7 lipca w ramach akcji „Lato w szkole 2017” planowane są dla uczniów różnorodne zajęcia, np.: sportowe, plastyczne, z robotyki oraz wyjścia np. do muzeów, na basen, kręgle, ściankę wspinaczkową. Udział w zajęciach to koszt 90 zł. /za jeden tydzień/. Zajęcia z uczniami klas I – III będą w godz. 8.00 – 16.00, a klas IV – VI w godz. 9.00 – 15.00. Zajęcia zostaną zorganizowane pod warunkiem zgłoszenia liczby uczniów tworzących co najmniej jedną grupę. W poziomie klas I – III jest to od 12 do 15 osób, a w poziomie klas IV – VI  od 17 do 20 osób.

Zgłoszenia, czyli wypełnione karty kwalifikacyjne, przyjmowane będą do wtorku 23 maja.

Formularze w wersji papierowej można pobrać, a wypełnione oddać, w dyżurce, sekretariacie lub
u wicedyrektora szkoły (w wersji PDF dostępne poniżej).

Karta kwalifikacyjna Lato w szkole 2017

Pieniądze na zajęcia będą przyjmować wychowawcy klas podczas zebrań w czerwcu.

Uwaga: uzupełniając zgłoszenie należy wybrać pierwszą stronę formularza z interesującym Państwa terminem.
Z zapytaniem o korzystanie z obiadów w stołówce szkolnej zwrócę się do osób, które zapiszą się do udziału w zajęciach.

Zapraszam do uczestnictwa w akcji!

Elżbieta Papaj, wicedyrektor szkoły i kierownik akcji „Lato w szkole 2017”.