„ Mistrz recytacji i humoru”

12 stycznia uczniowie klasy pierwszej, klas drugich i trzecich wzięli udział w konkursie recytatorskim pt. „ Mistrz recytacji i humoru”. W konkursie wzięło udział 18 uczniów. Bardzo odważnie i z ogromnym zaangażowaniem uczestnicy konkursu prezentowali swoje wiersze . Opanowali bardzo długie utwory , przygotowali rekwizyty i stroje. Ciekawą interpretacją oczarowywali publiczność i jury. Dużą popularnością cieszyły się utwory : Marii Konopnickiej, Danuty Wawiłow, Wandy Chotomskiej . Publiczność z zaangażowaniem i zaciekawieniem kibicowała swoim kolegom i koleżankom. Występy uwieczniliśmy na zdjęciach.

Jury miało trudne zadanie z wyłonieniem mistrzów i wicemistrzów konkursu, którzy zaprezentują naszą szkołę podczas Krakowskiego Konkursu Recytatorskiego w Nowohuckim Centrum Kultury.

Oto szkolni laureaci:

I miejsce :