Wyniki konkursu „Alfik humanistyczny”

W grudniu na terenie naszej szkoły został przeprowadzony konkurs Alfik humanistyczny”. Celem tego ogólnopolskiego konkursu  jest promocja uzdolnionej humanistycznie młodzieży, popularyzacja literatury, sztuki i kultury języka polskiego oraz rozwijanie zainteresowań i kompetencji osobistych uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Udział w tym  konkursie pomaga uczestnikom zdobyć dodatkowe punkty w staraniach o przyznanie stypendiów oraz ułatwia osiąganie lepszych ocen w szkole dzięki utrwalaniu, poszerzaniu i porównaniu swojej wiedzy w skali ogólnopolskiej.

Konkurs promuje i premiuje osiągnięcia uczniów i ich szkół poprzez wręczanie nagród i dyplomów wyróżnień oraz publikację rankingów konkursowych.

Z przyjemnością  podajemy wyniki konkursu:

DYPLOM LAUREATA otrzymuje IGA SZUMLAS

uzyskała 96,67 % punktów możliwych do uzyskania i zajęła I miejsce w województwie małopolskim

i 14 miejsce w Polsce.

Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymuje:

Paweł Jakóbski,

Tymoteusz Pietras

Emil Sarota

Michał Szafrański

Tymoteusz Trojanowski

Dyplom uznania za uzyskanie  dobrego wyniku otrzymuje:

Weronika Anacik