Karnawałowe szaleństwo

W dniu 8 lutego w naszej szkole królowała muzyka i taniec. W godzinach popołudniowych odbyła się zorganizowana przez Samorząd Uczniowski zabawa karnawałowa dla uczniów klas 1-3, a nieco później dyskoteka dla uczniów klas 4-7.

W sali udekorowanej balonami i serpentynami pojawiły się najpierw młodsze dzieci, które wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko.  Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Niektórzy byli nie do poznania, a inni budzili podziw i zachwycali pomysłowością.

Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Atrakcją były efekty specjalne: bańki mydlane, kolorowe odblaskowe bransoletki czy też sztuczny dym. Humor dopisywał zarówno dzieciom jak i nauczycielom.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

Nieco później na parkiet wkroczyli uczniowie starszych klas, którzy przy dźwiękach muzyki oddali się tanecznemu szaleństwu. Podczas zabaw rozprowadzono również „pocztę walentynkową” – co przysporzyło zebranym sporo emocji.

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i wychowawcom,

którzy pomogli w organizacji tej imprezy.

Wielkie podziękowania należą się uczniom i uczennicom klasy 7a,

którzy w pełni odpowiedzialnie i profesjonalnie pomogli w przygotowaniu

oraz poprowadzeniu balu dla młodszych dzieci.

A szczególne podziękowania składamy na ręce Pana Marcina Szczupackiego,

który po raz kolejny udowodnił, iż jest najlepszym i niezastąpionym DJ-em !

Dziękujemy serdecznie za wspólną zabawę !