Światowy Dzień Pluszowego Misia

W dniu 25 listopada 2013r. nasi uczniowie z oddziału przedszkolnego oraz klas pierwszych uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim małym lub dużym przyjacielem. Pluszowe zabawki były najważniejszymi gośćmi w naszej szkole.

Uroczysty dzień rozpoczął się od korowodu Misiów w rytm muzyki. Uczniowie zostali zapoznani z historią pluszowej maskotki. Poznaliśmy imiona każdego z nich, dowiedzieliśmy się co lubią robić. Uświadomiliśmy sobie, że są niezastąpioną zabawką. Wspólnie śpiewaliśmy piosenki o bajkowych Misiach. Odbył się także konkurs wiedzy o naszych przytulankach.

Chcieliśmy naszym „pluszakom” bardzo podziękować za to, że są razem z nami. Specjalnie z okazji Dnia pluszowego misia wykonaliśmy pracę plastyczną pt. „Miś”.

Bardzo dziękujemy naszym pluszowym zabawkom za tak cudowny dzień.