Archiwum dnia: 08/12/2013

Mikołajki 2013 już za nami!

Święty Mikołaj nigdy o nas nie zapomina. Także w tym roku przygotował dla nas wiele niespodzianek. Pamiętał nie tylko o naszych przedszkolakach, ale i o nieco starszych. Mikołaj zaprosił nas w różne ciekawe miejsca. Dzięki Niemu mogliśmy pójść do kina, na kręgielnię oraz pojechać na wycieczkę autokarową do Zatoru. Swoimi zaskakującymi pomysłami, sprawił nam bardzo dużo radości. Dzięki Niemu mogliśmy miło spędzić czas poza szkolnymi ławkami.

Zapraszamy Cię Mikołaju za rok i tradycyjnie już obiecujemy, że postaramy się być grzeczni.

Andrzejkowe szaleństwa

Ostatni tydzień listopada minął w naszej szkole pod znakiem andrzejkowych zabaw.

Wychowawcy klas wspólnie z rodzicami  i uczniami, zorganizowali klasowe spotkania, podczas których nie zabrakło andrzejkowych wróżb oraz dyskotekowych rytmów. Dzieci mogły dowiedzieć się, co czeka je w przyszłości tej całkiem bliskiej oraz bardzo odległej. Wspólna zabawa była czasem pełnym radości. Teraz z niecierpliwością czekamy na karnawał. A w karnawale? … W karnawale zorganizujemy sobie bale!