Archiwum dnia: 11/01/2015

Kolędnicy w naszej szkole

W łączności z Centralą Krajową Papieskich Dzieł Misyjnych w Polsce wraz z Papieskim Dziełem Misyjnym Dzieci na całym świecie w dniach 8 i 9 stycznia 2015 r. uczniowie nalężący do PDMD działającego przy Szkole Podstawowej Nr 80 w Krakowie przeprowadzili na terenie swojej Szkoły Kolędę Misyjną.
Zebrane przez kolędników ofiary pieniężne w kwocie 316 zł i 80 gr  zostały przekazane do Wydziału Duszpasterstw Misyjnego Kurii Metropolitalnej w Krakowie zgodnie z intencją na pomoc dzieciom w Indiach.
W imieniu dzieci z Indii składamy serdeczne podziękowanie pani Dyrektor za umożliwienie przeprowadzenia Kolędy Misyjnej oraz wszystkim hojnym Ofiarodawcom: Dyrekcji SP 80, Gronu Pedagogicznemu, Rodzicom, Uczniom oraz wszystkim którzy włączyli się to dzieło za otwarte serce i udzieloną pomoc.