Archiwum dnia: 09/01/2023

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

15 listopada 2022 r. odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty, któremu patronowało hasło „Pomagamy rozwijać skrzydła”. Przybyłych gości powitała pani dyrektor p. Tatiana Muszyńska-Kwiecień. Na dzieci z nowohuckich przedszkoli czekały liczne atrakcje. Rodzice mogli porozmawiać z nauczycielami oraz poznać ofertę edukacyjną dla klas pierwszych.
Była prezentacja pieśni patriotycznych, spotkanie z językiem angielskim, pokaz zumby. Nasi mili goście samodzielnie wykonali pamiątkowe plakietki, brali udział w zajęciach techniczno- plastycznych i projekcji filmów, tworzyli animacje rysunkowe na tabletach. Podziwiali mumie i piramidy. Konstruowali kosmiczne pojazdy, układali klocki i bryły z papieru. Zmierzyli się z planszą do kodowania. Nie wystraszyli się ani toru przeszkód, ani tajemniczego świata fizyki. Wkroczyli do sali fitness, do roztańczonego królestwa, do komnaty rekreacyjnej, do nowej pracowni językowej. Zwiedzili bibliotekę pełną pięknych książek. W gabinecie logopedycznym określali swój nastrój. Rozwiązywali testy na spostrzegawczość. Poznali sympatyczne zwierzątka. Były doświadczenia przyrodnicze, zagadki dla Jacka i Agatki, plastyczne czary mary, zabawy z ekranem interaktywnym.

Było mnóstwo pozytywnej energii.
Dziękujemy naszym gościom za wspaniale spędzony czas.