Home » wydarzenia » Karnawałowe szaleństwa

Karnawałowe szaleństwa

Jak co roku w okresie karnawału Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole zabawę, w której udział mogli wziąć zarówno uczniowie klas młodszych jak i tych starszych.

O piękną dekorację sali zadbali uczniowie klas VII i VIII wraz z nauczycielami.

30 stycznia, po południu, w bajkowej scenerii, przy pięknej muzyce – dzieci bawiły się wspaniale. Najmłodsi nie zawiedli w swej pomysłowości, dzięki czemu na balu nie zabrakło księżniczek, rycerzy, piratów, Spidermanów i czarodziejek. W tej części zabawy prawdziwymi „wodzirejami” po raz kolejny okazali się uczniowie klasy VIII  a, którym serdecznie dziękujemy za pomoc!

Również  uczniowie klas starszych, wesoło spędzili to zimowe popołudnie, bawiąc się przy dźwiękach dyskotekowej muzyki, która wybrzmiewała dzięki niezawodnemu  DJ-owi – panu Marcinowi Szczupackiemu, któremu należą się wielkie brawa!

Dobry nastrój udzielił się wszystkim, a kolorowe  balony i pełne radości    oraz uśmiechu zabawy na długo pozostaną w pamięci uczniów.

Dziękujemy Rodzicom, Nauczycielom oraz Dyrekcji szkoły, którzy umożliwili uczniom udział w tym szkolnym karnawałowym szaleństwie !